Nasza historia

AVcraft to zespół jednych z najlepszych na świecie specjalistów zajmujących się technologiami inteligentnych budynków.

AVcraft zajmuje się najnowocześniejszymi technologiami

związanymi m.in. z inteligentnymi budynkami i szeroko rozumianymi multimediami. Oferujemy doradztwo, wykonanie projektu oraz instalację najnowszych, najbardziej wymagających projektowo oraz technicznie, integrujących systemów sterowania, systemów sterowania oświetleniem, sterowania ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją, nagłośnienia wielostrefowego, monitoringu i alarmu oraz najwyższej klasy urządzeń audio-wideo, zapewniających mieszkańcom komfort, bezpieczeństwo i rozrywkę.

Działamy na rynku od ponad 20 lat,

nasze kompetencje potwierdzone są przez długą listę zadowolonych klientów oraz certyfikaty przyznawane przez producentów instalowanych systemów. Braliśmy udział w ponad 360 realizacjach. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom realizacje, nad którymi pracowaliśmy zdobyły międzynarodowe uznanie, które potwierdzają nagrody przyznawane przez zespoły niezależnych ekspertów m.in.: za najlepszą salę kinową z 2015 roku, wyróżnienie w kategorii najlepszego zintegrowanego budynku w 2016 r. czy nagrody za najlepsze na świecie zastosowanie systemu oświetleniowego Lutron z 2014 i 2016 roku. Nasz zespół ma także bogate doświadczenie zdobyte na rynku komercyjnym m.in. podczas projektowania i realizacji największej wystawy multimedialnej w Polsce – Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, czy Muzeum Fabryka Wódki w Krakowie. Mamy także bogate doświadczenie w realizacjach biurowych i konferencyjnych, czego dowodzi doświadczenie zdobyte w wyposażeniu dwóch biurowców przy ul. Fabrycznej w Krakowie oraz projekt i realizacja AV w Centrum Konferencyjnym Fabryczna CKF_13 w Krakowie. 

W swoich projektach i instalacjach koncentrujemy się na zapewnieniu mieszkańcom komfortu, bezpieczeństwa i najwyższej klasy rozrywki.

Zastosowana technologia oferuję wygodę, oszczędność czasu, energii i pieniędzy. Inteligentny dom łączy domowe systemy w jeden zintegrowany i częściowo zautomatyzowany system, którym można łatwo sterować. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie.

Nagrody:

Nasz profesjonalizm przekłada się na międzynarodowe uznanie i nagrody przyznawane przez zespoły niezależnych ekspertów.

20

Lat doświadczenia

11

Nagród

360

Realizacji