Producenci

Architettura Sonora

Architettura Sonora powstała w roku 2009. Połączenie jakości dźwięku, wyjątkowego designu i doświadczenia jednego z największych liderów profesjonalnego rynku audio B&C Speakers pozwoliło na stworzenie jednych z najpiękniejszych głośników dostępnych na rynku. Głośniki wykonane są z kamienia, kompozytu, ceramiki lub metalu. Wspaniały dźwięk podkreślony jest wyjątkowym i nietypowym wyglądem.

Brionvega

Brionvega to włoska marka sprzętu elektronicznego powstała w latach 60., wyróżniająca się niepodrabialnym stylem, która wyróżnia się niepodrabialnym stylem. Dziś w kultowych formach zaprojektowanych w latach. 60. umieszczana jest technologia, pozwalająca w pełni cieszyć się osiągnięciami współczesności.

Cornered Audio

Unikalny trójkątny design duńskich głośników sprawia, że idealnie sprawdzają się w dyskretnych i eleganckich instalacjach domowych. Szczególnie w rogach pomieszczeń, ale także na ścianach i w wielu innych zastosowaniach.

Crestron

Amerykańska firma Crestron zajmuje się produkcją systemów dla inteligentnego domu klasy high-end. Oferowane technologie umożliwiają prostą i intuicyjną kontrolę urządzeń elektronicznych i elektrycznych znajdujących się w domu. Crestron integruje sterowanie sprzętem AV, oświetleniem, roletami, HVAC i systemami bezpieczeństwa.

Future Automation

Ponad 15 lat doświadczenia w branży custom installation pozwoliło na dogłębne zrozumienie wyzwań stawianych przed integratorami. Dzięki temu Future Automation oferuje opcje montażu urządzeń, które nigdy wcześniej nie były dostępne. Mechanizmy maskujące, windy do urządzeń audio, niezawodne i wyjątkowe to produkty tej brytyjskiej firmy.

JBL Synthesis

Najlepsze doświadczenie kina w domu. JBL. Synthesis to marka obejmująca gamę kompletnych systemów do kina domowego, opartych o najnowsze technologie z dziedziny zarządzania dźwiękiem i akustyką pomieszczenia, opracowanych przez inżynierów JBL i Harman/Kardon.

Meridian Audio

Meridian Audio to brytyjski producent najwyższej klasy urządzeń audio. Historia sukcesu tej marki rozpoczęła się w 1977 r. To właśnie ta firma jako pierwsza opracowała aktywne głośniki (nie wymagające zewnętrznych wzmacniaczy). Dziś są klasą samą dla siebie pod względem technicznym, dodatkowo pozwalając na daleko idącą personalizację urządzeń.

TDG Audio

Amerykański producent głośników instalacyjnych. DaVinci Group została założona przez grupę liderów branży elektroniki użytkowej. Celem było stworzenie produktów dopasowanych do instalatorów i integratorów. Głośniki instalacyjne TDG są doskonałe także pod względem akustyki.

Xenia Design

Włoska marka rozwiązań ukrywających telewizory za lustrem. Założycielka marki Monica Stramieri jej powstanie tłumaczy potrzebą znalezienia harmonii i elegancji, którą tylko luksus może zapewnić.

Zigen

Marka Zigen powstała na bazie doświadczeń zbieranych w branży od 1996 roku. Firma założona przez instalatora spełnia oczekiwania firm instalacyjnych względem produktów. Zigen to profesjonalne urządzenia do przesyłu sygnału, matryce i ekspandery. Przetestowane i dostosowane do potrzeb firm i jednocześnie niezawodne dla użytkownika końcowego.