Rolety
elektryczne

Skontaktuj się z nami

Wpuść do domu światło,
albo je ogranicz.

Pokoje skąpane w delikatnym świetle poranka. Dom ochroniony przed mocnym słońcem południa. Inteligentne rolety odpowiadają na każde polecenie z niezwykła łatwością. I zrobią to stylowo. Zasłony, rolety, rolety rzymskie, mnóstwo kolorów i materiałów. Każdy inny, robiony specjalnie dla Ciebie. Wszystkie z gwarancją działania i jakości.

Rolety Crestron korzystają z technologii Quiet Motor Technlogy™. Dzięki temu rolety Crestron zapewniają ciche działanie, wygodne i sterowanie pojedynczym dotknięciem. Unikalność silników polega na zastosowaniu konstrukcji bezszczotkowej w silnikach. Silniki szczotkowe zużywają się po pewnym czasie i ulegają uszkodzeniu. Nowa generacja bezszczotkowych silników zapewnia większą niezawodność, dłuższe życie i ultra-ciche działanie.

Co więcej, automatycznie działające rolety zmniejszają rachunki i zwiększają wartość nieruchomości i jej bezpieczeństwo. Piękno, które trwa


Rolety elektryczne w połączeniu z systemem oświetlenia zapewniają precyzyjne, ciche sterowanie światłem naturalnym i sztucznym przez lata. Silniki Crestron są poddawane rygorystycznym testom przy maksymalnych obciążeniach. Sprawdzana jest ich prędkość obrotowa, moment obrotowy, napięcie, natężenie, położenie i poziom hałasu, co zapewnia, że zachowują swoje właściwości.

Można je także łączyć z zaawansowanymi systemami rozrywki, sterowania temperaturą i bezpieczeństwem – słowem można kontrolować w domy wszystko, z każdego miejsca za pomocą eleganckich ekranów dotykowych i ulubionych urządzeń mobilnych


Ręczne rolety

Ten sam wygląd dla wszystkich okien, ale nie wszystkie rolety muszą być elektryczne. Ręczne rolety mogą być bezproblemowo zaktualizowane do elektrycznych bez dodatkowego kablowania lub wymiany materiałów.

Montaż w suficie

Jeśli jest taka możliwość rolety można zamontować we wnękach sufitowych, dzięki czemu silniki są praktycznie niewidoczne. Crestron zapewnia w tym celu wszystkie niezbędne akcesoria.

Eleganckie obudowy

Tam, gdzie obudowa jest widoczna Crestron oferuje szeroki wybór maskownic, zaślepek, które gwarantują elegancki wygląd.

Rodzaje materiałów

Przeźroczyste

Tkaniny przeźroczyste przepuszczają światło, tak, że przez splot tkaniny można zobaczyć, co się znajduje po jej drugiej stronie. Ich współczynnik przezierności wynosi pomiędzy 3-10%.

Zalety takiego rozwiązania:

  • Ochrona przed bezpośrednim słońcem
  • Ochrona przed rozbłyskami i naturalnym światłem.
  • Redukuje też nadmierne ogrzewanie od słońca.

Prześwitujące

Tkaniny przezierne rozpraszają światło i zwiększają prywatność. Z zewnątrz widoczne są jedynie sylwetki i cienie. Taki materiały mają zwykle współczynnik przezierności na poziomie pomiędzy 0-1%.

Zalety:

  • Ochrona przed słońcem, prywatność i jeszcze większe filtrowanie światła słonecznego.
  • Zredukowanie nadmiernego ogrzewania od słońca.

Zaciemniające

Tkaniny zaciemniające oferują blokowanie światła i całkowitą prywatność. Dodatkowe akcesoria pozwalają na osiągnięcie całkowitego zaciemnienia poprzez uniemożliwienie przedostawania się światła pomiędzy roletami.

Do ich zalet należy:

  • Ostateczna kontrola nad światłem i rozbłyskami, całkowita prywatność i drastyczne zmniejszenie ogrzewania przez promienie słońca.

Oferta Crestron obejmuje tkaniny, certyfikowane pod kątem zdrowia i bezpieczeństwa.

Są zgodne z ratingiem LEED. Część materiałów została wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu i ekologicznych. Są one w 100% wolne od PCW i mogą być w całości poddane recyklingowi.

Część tkanin może być tez odporna na bakterie i pleść. Mają wbudowaną ochronę, która zapobiega namnażaniu się mikrobów, które mogą powodować plamy, nieprzyjemny zapach i postępujące niszczenie tkanin. Cicha, precyzyjna kontrola nad dostępem światła naturalnego i zapewnienie prywatności. Mogą mieć do 4,5 m szerokości, dzięki czemu sprawdzą się w każdym projekcie.

Zapytaj o szczegóły