Uznany za najpiękniejszy dom świata w prestiżowym konkursie Global Architecture & Design Awards 2021 dom oparty na polskiej architekturze drewnianej jest wyposażony w pełni inteligentny system Crestron.

Rezydencja w południowej Polsce. W pełni zintegrowany inteligentny budynek, którego system sterowania obsługuje oświetlenie, alarm, kamery, nagłośnienie, system ogrzewania i wentylacji, wideodomofon oraz zewnętrzne jacuzzi.  

Unikalna instalacja na barce, pełniącej funkcję centrum konferencyjnego i restauracji. Na potrzeby inwestycji zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy oraz wykonaliśmy rozwiązania z zakresu instalacji audiowizualnych, oświetleniowych oraz sterowania, które objęły wszystkie 3 pokłady obiektu. System oświetleniowy wykorzystuje źródła LED i różne typy opraw. Większość źródeł światła jest płynnie ściemniane i rozjaśniane. Instalacja została zintegrowana z centralnym systemem sterowania i zarządzania multimediami.

Stumetrowy apartament w ekskluzywnym kompleksie w centrum dużego miasta. Inwestorom zależało na systemie w pełni zintegrowanym, a jednocześnie maksymalnie prostym w obsłudze. Ze względu na to, że okna apartamentu położone są od strony ruchliwej ulicy, znaczną uwagę poświęcono doborowi materiałów dla rolet i zasłon, które z jednej strony zapewniają prywatność, z drugiej zaś chronią przed hałasem.

Rezydencja położona w górach, podzielona na cztery niezależne strefy o nieco innych funkcjach – mieszkalną, gościnną, rekreacyjną i autonomiczną drugą część mieszkalną. Są one zintegrowane w jeden system zarządzający całym budynkiem. Inwestor wymagał systemu dającego bardzo rozbudowane funkcjonalności a jednocześnie prostego i intuicyjnego w obsłudze.

Dla Collegium Paderevianum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy urządzenia oraz zainstalowaliśmy system audiowizualny w 31 salach oraz dwóch laboratoriach językowych.

Sala kinowa będąca częścią instalacji w rezydencji stanowi centrum rozrywki dla ekstremalnie wymagającego w tym zakresie inwestora. Odpowiedni projekt akustyczny, doskonały system dźwięku i obrazu oraz koncepcja stylistyczna kina sprawiają, że ta prywatna sala kinowa jakością co najmniej dorównuje najlepszym salom kinowym na świecie. Sala kinowa otrzymała nagrodę CEDIA Awards 2015 w kategorii „Best Home Cinema £40.000-£100.000” tym samy została uznana za najlepszą w swojej kategorii w Europie, Bliskim Wschodzie, Afryce, Indiach i Pakistanie.

Wykonanie instalacji audiowizualnej

 • projekcja wielkoformatowa
 • nagłośnienie konferencyjne
 • system dystrybucji sygnałów AV
 • system sterowania oświetleniem
 • centralny system zarządzania funkcjami sali
 • mobilny zestaw wideokonferencyjny

Trzykondygnacyjny budynek o powierzchni 600 m2 w którym wdrożono pełną integrację i możliwość sterowania wszystkimi systemami. Wykorzystuje niezwykle zaawansowane programowanie, które pozwala mieszkańcom na kontrolę każdego zastosowanego systemu począwszy od sterowania oświetleniem, zintegrowanego sterowania urządzeniami AV, poprzez nagłośnienie wielostrefowe, monitoring, system alarmowy, a skończywszy na zarządzaniu zużyciem energii.

W siedzibie sieci Biedronka zainstalowaliśmy:

 • system prezentacji obrazu
 • system nagłośnienia
 • system dystrybucji obrazu (Digital Signage)
 • systemy dyskusyjne
 • mechanizmy ukrywania projektorów i monitorów