Producenci

Architettura Sonora

Architettura Sonora powstała w roku 2009. Połączenie jakości dźwięku, wyjątkowego designu i doświadczenia jednego z największych liderów profesjonalnego rynku audio B&C Speakers pozwoliło na stworzenie jednych z najpiękniejszych głośników dostępnych na rynku. Głośniki wykonane są z kamienia, kompozytu, ceramiki lub metalu. Wspaniały dźwięk podkreślony jest wyjątkowym i nietypowym wyglądem.

Brionvega

Brionvega to włoska marka sprzętu elektronicznego powstała w latach 60., wyróżniająca się niepodrabialnym stylem, która wyróżnia się niepodrabialnym stylem. Dziś w kultowych formach zaprojektowanych w latach. 60. umieszczana jest technologia, pozwalająca w pełni cieszyć się osiągnięciami współczesności.

Cornered Audio

Unikalny trójkątny design duńskich głośników sprawia, że idealnie sprawdzają się w dyskretnych i eleganckich instalacjach domowych. Szczególnie w rogach pomieszczeń, ale także na ścianach i w wielu innych zastosowaniach.

Crestron

Amerykańska firma Crestron zajmuje się produkcją systemów dla inteligentnego domu klasy high-end. Oferowane technologie umożliwiają prostą i intuicyjną kontrolę urządzeń elektronicznych i elektrycznych znajdujących się w domu. Crestron integruje sterowanie sprzętem AV, oświetleniem, roletami, HVAC i systemami bezpieczeństwa.

Future Automation

Ponad 15 lat doświadczenia w branży custom installation pozwoliło na dogłębne zrozumienie wyzwań stawianych przed integratorami. Dzięki temu Future Automation oferuje opcje montażu urządzeń, które nigdy wcześniej nie były dostępne. Mechanizmy maskujące, windy do urządzeń audio, niezawodne i wyjątkowe to produkty tej brytyjskiej firmy.

JBL Synthesis

Najlepsze doświadczenie kina w domu. JBL. Synthesis to marka obejmująca gamę kompletnych systemów do kina domowego, opartych o najnowsze technologie z dziedziny zarządzania dźwiękiem i akustyką pomieszczenia, opracowanych przez inżynierów JBL i Harman/Kardon.

LOEWE

Niemiecka marka Loewe od lat obecna jest na rynku telewizorów zaliczanych do klasy produktów premium. Od 1923 projektuje i produkuje najwyższej klasy urządzenia w Bawarii. Producent ten od zawsze stara się zadowolić najbardziej wymagających klientów, zarówno na rynku rodzimym, jak i w innych krajach europejskich, oferując im z jednej strony doskonałej jakości, nowoczesny sprzęt w postaci telewizorów i systemów kina domowego, z drugiej strony starając się stworzyć produkt odmienny od tych dostępnych na rynku.

Meridian Audio

Meridian Audio to brytyjski producent najwyższej klasy urządzeń audio. Historia sukcesu tej marki rozpoczęła się w 1977 r. To właśnie ta firma jako pierwsza opracowała aktywne głośniki (nie wymagające zewnętrznych wzmacniaczy). Dziś są klasą samą dla siebie pod względem technicznym, dodatkowo pozwalając na daleko idącą personalizację urządzeń.

SIM2

Włoski producent oferuje najlepsze projektory do domowego kina. Dzięki współpracy z firmą Texas Instruments, twórcą DLP, Sim2 jako pierwszy na świecie opracował projektor oparty na chipsecie DarkChip3 i rewolucjonizował przemysł rozrywkowy autorską konstrukcją C3X. Dziś wciąż wyznacza standardy w zakresie technologii projekcyjnej. Firma inwestuje znaczną część środków na badania i rozwój. Efektem są konstrukcje doskonałe pod każdym, także stylistycznym, względem.

SSS Siedle

Niemiecki producent urządzeń do komunikacji w budynkach oferujący rozwiązania w ramach „architektury progu”. Od siedmiu pokoleń pozostaje firmą rodzinną. Jej rozwiązania charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz niezawodnością technologiczną docenianą na europejskich i światowych rynkach.