Producenci

Waterfall

Waterfall jako pierwszy wprowadził na rynek nowy rodzaj kolumn głośnikowych - wykonanych ze szkła. Ze względu na dużą gęstość, szkło bardzo dobrze sprawdza się jako materiał obudowy - tłumi niepożądane drgania zapewniając nieskażoną reprodukcję dźwięku. Ponadto przezroczyste kolumny świetnie prezentują się nie tylko w nowoczesnych wnętrzach. W ofercie Waterfall'a znajdują się kolumny wolnostojące Niagara, Victoria Evo i Iguascu Evo, awangardowe, wykonane ze szkła i aluminium, ultracienkie Hurricane Evo (także do zabudowy w ścianie) oraz Elora Centrale. Uzupełnieniem oferty jest seria subwooferów High Force Evo oraz głośnik Serio.

Xenia Design

Włoska marka rozwiązań ukrywających telewizory za lustrem. Założycielka marki Monica Stramieri jej powstanie tłumaczy potrzebą znalezienia harmonii i elegancji, którą tylko luksus może zapewnić.

Zigen

Marka Zigen powstała na bazie doświadczeń zbieranych w branży od 1996 roku. Firma założona przez instalatora spełnia oczekiwania firm instalacyjnych względem produktów. Zigen to profesjonalne urządzenia do przesyłu sygnału, matryce i ekspandery. Przetestowane i dostosowane do potrzeb firm i jednocześnie niezawodne dla użytkownika końcowego.

Lexicon

Urządzenia Lexicon są standardem cyfrowego audio w najlepszych studiach nagraniowych na świecie. Odpowiadają za 80% nagrań muzycznych na świecie. Działająca na rynku od 1971r. firma jako pierwsza na świecie oferowała cyfrowe procesory dźwięku.

Mark Levinson

Mark Levinson to synonim czystości dźwięku. Firma założona w 1972r. przez Marka Levinsona obecnie wchodzi w skład grupy Harman i oferuje najwyższej klasy wzmacniacze, przedwzmacniacze i odtwarzacze.

Lutron

Lutron to amerykański producent systemów sterowania oświetleniem. Dostarcza niezawodne i sprawdzone rozwiązania w zakresie ściemniania i włączania wszystkich rodzajów opraw oświetleniowych oraz najcichsze dostępne na rynku rolety wewnętrzne. System Lutron pozwala na intuicyjną i łatwą obsługę za pośrednictwem doskonałej jakości klawiatur naściennych i aplikacji na urządzenia mobilne.